KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Pastell 13405348

nr 1340 5348

Pastell

Lars Ekström, "Masker", Monogramsignerad, -85,69x48 cm

Utrop:

500 kr

måndag 10 augusti 2020
kl 20:00:45